Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez değişiyor, güzelleşiyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın talimatları ile tarihi yapılar tek tek gün yüzüne çıkarılırken, yeni projelerle ..
Körfez Belediyesi’nden iki kiralama ihalesi
Yeni Yalı Mahallesi’nde bulunan Körfez Belediyesi Belde Garajı içerisindeki tesislerde bulunan kahvehane ve lokanta için..
Körfez, sporcu fabrikası olacak
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ‘Sporun Başkenti Körfez’ sloganıyla başlattığı çalışmalar meyvesini veriyor. Hem..
Körfez’in geleceği; İlimtepe-Dereköy
Körfez Ticaret Odası’nın ‘Dış Paydaş Çalıştayı’nda konuşan Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu, “Baş..
Körfez’in sokakları pırıl pırıl
Çevre ve temizlik çalışmalarına büyük önem veren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın talimatları doğrultusunda çalış..
Körfez’de ekipler gece boyu çalıştı
Kar etkisini gösterdi, her yer beyaza büründü. Körfez Belediyesi ekipleri, 15 araç ve 50 personel ile özellikle Körfez’i..
Körfez teröre karşı tek yürek
Körfez’de yüzlerce kişi, İstanbul’daki hain saldırıya tepki için sokaktaydı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da pol..
Körfez’de ‘imkânsız’ denilenleri başardık
Körfez’de 2016 yılında ‘imkânsız’ denilenleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 2017’..
Körfez’den ‘bihaber’ olmayın
Körfez’i güzelleştiren dev projelerin yanı sıra kültür sanat etkinliklerinden de haberdar olmak artık çok kolay. ..
Başkan Baran: Körfez referanduma hazır
AK Parti Hacı Osman Mahalle Teşkilatı’nın toplantısına katılan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Cumhurbaşkanımızın..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI