Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de Dünyayı Çiz Etkinliği
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Özel Körfez Marmara hastanesinin düzenlemiş olduğu “SerebralPalsi’li İnsanların Gö..
Körfez İmamhatip Ortaokulu İlk Mezunlarını Verdi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İmamhatip Ortaokulu’nun ilk mezuniyet programına katılım sağladı. ..
Körfez'de çevre günü etkinliği
Çevre bilincine yönelik dikkat çeken çalışmalar gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Baran, Çevre Günü münasebetiyle Y..
Körfez Belediyesi İmamhatipli Öğrencileri Yalnız Bırakmadı
Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı İsa Taş, Körfez İmamhatip Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlana..
Körfez'de yatırım bitmiyor
Körfez Belediye Meclisi, 2016 Haziran ayı olağan meclis toplantısını Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında ..
Körfez'de ses getiren fidan dikimi
Körfez Belediyesi, daha yeşil bir Körfez için ağaçlandırma seferberliğini sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma Dergisi i..
Körfez’in Yıl Sonu Şenliklerine Protokol Yoğun Katılım Sağladı
Yaz döneminin gelmesi ile birlikte okullar da yılsonu şenlikleri düzenlemeye devam ediyor. Körfez Belediye Başkanı İsmai..
 Kiraz Denince Akla “ KÖRFEZ “ Gelecek
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 3- 5 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan 43. Altın Kiraz Festivali öncesi..
Körfez Muhtarlarından Başkan Baran’a Destek Ziyareti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a, 43. düzenlenecek olan Altın Kiraz Festivali için Körfez’in Mahalle Muhtarları d..
Körfez’de Bisiklet Dağıtım Coşkusu
Körfez Belediyesi, 5. Sınıf öğrencilerine yaz döneminin gelmesi ile birlikte okul ve karne hediyesi olarak Körfez geneli..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI