Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

 MHP Körfez İlçe Başkanı   Zeki Gürsu’nun yönetimi değişti
MHP Darıca İlçe Başkanlığına Adem Emre Aygün’ün ataması yapılırken, Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu’nun ise yönetimi yeni..
 Körfez Belediyesi’nden Sokak Hayvanlarına Yardım Eli
Sokak hayvanlarının kent imkânlarından faydalanması için çeşitli çalışmalara imza atan Körfez Belediyesi, başıboş sokak ..
Körfez’de Altın Kiraz Festivali Coşkusu
KörfezBelediyesi tarafından bu yıl 43.sü düzenlenenve ilçe genelinde çeşitli etkinliklerle 3 gün boyuncasürecek olan Gel..
 4 boyutlu ultrason teknolojisi Özel Körfez Marmara Hastanesi’nde
Özel Körfez Marmara Hastanesi’nde, bebeklerin anne karnındayken çok erken dönemlerde bile birçok hastalığının tanınmasın..
 Körfez’de Bisiklet Şöleni
Körfez Belediyesi, okul ve karne hediyesi olarak, çocuklara eğitimde başarıyı teşvik etmek, fiziksel aktiviteyi artırmak..
 Körfez’de Saat Kuleleri Yükselecek
Körfez’deki görselliği artırmak ve estetik mimariyi geliştirmek için yatırımlarında görsel estetiğe büyük önem veren Kör..
Körfez SP, Baran'ı ziyaret etti
Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, ilçe yöneticileri ile birlikte çeşitli kurumlara ve noktalara yapt..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Berat Kandili Mesajı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Berat Kandili dolasıyla bir mesaj yayımladı.
Körfez Saadet eğitimde
Saadet Partisi Körfez İlçe Yönetimi, sık sık düzenledikleri eğitim toplantılarının sayısını arttırarak çalışmalara ağırl..
Körfez´in Yatırımları Öğrencilere Ödev Oldu
Körfez Belediyesi’nin yatırım ve hizmetlerini incelemek üzere Körfez’e gelen Bolu Mudurnulu öğrenciler Körfez Belediyesi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI