Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

 Körfez’de Öğrenciler Yaza Bisikletle Giriyor
Körfez’e vizyon katan hizmetlerinin yanı sıra kentte sosyal ve kültürel projelere de imza atan Körfez Belediyesi, 5. Sın..
Körfezde 19 Mayıs kutlandı
19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı bugün Kaymakamlık önünde düzenlenen törenle kutlandı. Çelenk ve saygı duruşuyla devam e..
Körfez Belediyesi, Kocaeli Kitap Fuarında Farklılık Yarattı
Körfez Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirdiği Kitap Fuarında stant açarak Körfez’in semb..
Körfez Çat derneği yeni binasında
Körfez Erzurum Çat ilçesi yardımlaşma ve dayanışma derneğinin yeni binasının açılış töreni ağır misafirlerin katılımı il..
Körfez'de çevre eğitimi
Körfez Belediyesi, eğitim gören öğrencilerin çevreye olan ilgisini arttırmak, geri dönüşüm atıklarının toplanmasının öne..
Körfez Kent Konseyinden Anlamlı Ziyaret
Körfez Kent Konseyi yöneticileri Engelliler Haftası münasebetiyle, Körfez’de faaliyet gösteren engelli yaşam merkezini z..
Körfez’e Yakışır Üst Geçitler
Ulaşımdaki sıkıntıları azaltmak ve vatandaşların daha iyi bir ulaşım hizmeti alması için köprülü kavşaklar, yeni yollar..
Derince ve Körfez’de yollar yenilenecek
Büyükşehir Belediyesi tarafından Derince Çavdar ve Körfez Seyda Caddelerinde yol bakım onarımı yapılacak
Sarıkamış Destanı Körfez KO-MEK’te canlandı
7 coğrafi bölgenin kültürel, ekonomik ve fiziksel özelliklerini ilçe sergilerinde yansıtan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi..
Körfez'de vatandaşın gurur duyacağı yollar
Körfez Belediyesi ilçedeki asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Altyapı çalışmalarıyla cadde ve sokakların çehre..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI