Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Esnafı Vali Güzeloğlu'nu ağırladı
Körfez Esnaf Odası tarafından düzenlenen ve odaların sorunlarının yansıtıldığı kahvaltılı toplantı, Tütünçiftlik’te Kızı..
Başkan Baran, “Körfez Türkiye’nin Bir Özetidir”
Marmara’nın İncisi Körfez’deki vizyon projeleri bir bir hayata geçiren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Türkiye’ye ..
Kalıcı Hizmetlerin Adresi “Körfez”
Körfez Belediyesi, Körfez’e kalıcı hizmetler sunmaya devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle köylerde y..
Körfez’in Gururu Dünya’yı Dize Getirdi
Peru’da düzenlenen 10. Tekvando Poomse Dünya Şampiyonası’nda Körfez Belediyesi Spor Akademisinin milli sporcusu Şevval Y..
Başkan Baran, “Körfez’i Geleceğe Hazırlıyoruz”
Körfez Belediye Meclisi'nin 2016 Ekim Ayı Meclis toplantısının ikinci birleşimi, Körfez Belediyesi Meclis Salonu’nda ger..
Körfez’de Yollar Yenileniyor
Körfez Belediyesi, yollarını daha güvenli ve konforlu hale getirmek için kentin dört bir tarafında asfalt serim çalışmal..
Körfez Meclisinde Efe anıldı
Körfez Belediye Meclisi, Ekim ayı 1. birleşimi meclis toplantısı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerç..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Mesajı
Belediye Başkanı İsmail Baran, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Körfez Belediyesi Boş Arazileri Temizlemeye Devam Ediyor
Körfez’i daha yeşil ve sağlıklı bir kent hale getirmek amacıyla özellikli çalışmalara imzasını atan Körfez Belediyesi, k..
Körfez Belediyesi’nin Türk Halk Müziği Korosu Kayıtları Başladı
Körfez Belediyesi tarafından kurulan Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği koroları çalışmalarına tekrar başlıyor. Çeşit..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI