Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de İlk Saat Kulesi Tamamlandı
Körfez'deki görselliği artırmak ve estetik mimariyi geliştirmek amacıyla başlattığı her mahalleye saat kulelerinin ilkin..
Körfez’de Asfalt Serim Çalışmaları Devam Ediyor
Körfez’in birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Körfez Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu s..
Kocaeli SP Körfez'de buluştu
Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı İl Divan toplantısını gerçekleştirmek üzere İl ve İlçe Teşkilatlarıyla bir araya ge..
Körfez’deki Değişim Göz Kamaştırıyor
Hayata geçirdiği birbirinden başarılı projelerle Körfez’i Türkiye'nin en güzel kentlerinden biri haline getiren Körfez B..
 Körfez’de Eğitim ve Öğretimde Yeni Dönem Başladı
2016-2017 Eğitim öğretim yılı açılışı Belediye Başkanı İsmail Baran’ında katıldığı bir törenle Tüpraş İlköğretim okulund..
Körfez’de 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı
Türk Vatanı ve Türk Devletinin bölünmez bütünlüğü, milletimizin bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan Gazilerimize Kö..
AK Körfez hasta ziyaretinde
AK Parti Körfez İlçe Başkanı körfez devlet hastanesine ziyarette bulunarak acil servis ve yatarak tedavi gören hemşehril..
Körfez Kent Bayramlaşmasında Buluştu
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ev sahipliğinde ilçe protokolünün katılımları ile Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nd..
Körfez'de coşkulu bayram
AK Parti Körfez İlçe Teşkilatları kurban bayramında körfez kent bayramlaşması, körfez ilçe teşkilat bayramlaşması ve..
Körfez, Yeşil Alanları Ve Parklarıyla Her Geçen Gün Daha Da Güzelleşiyor
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde tüm parkların oyun gruplarını yenilemenin yanı sıra tadilat ve bakımlarını yaparak kur..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI