Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

 Körfez’de Birlik Var
Başkan Baran, Siyasi Partileri Ziyaret Etti
Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa EFE’nin   17 Ağustos Mesajı
Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa EFE 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 17. yıldönümü nedeniyle yayımladığı me..
 Şehitler Körfez’de Anıldı
Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki bir grup cuntacının 15 Temmuz günü düzenlediği darbe girişiminde şehit ve gazi olan..
 Körfez Belediyesinde FETÖ Soruşturmasında Başkan Yardımcısı  ve 2 birim müdürü görevden alındı
Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı ve 2 birim müdürü görevden alındı.Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Yüksel Özdem..
Körfez’de Hizmet Destanı Devam Ediyor
Körfez’i geleceğe taşıyan projeler zincirine her geçen gün yeni halkalar ekleyen Körfez Belediyesi, kent genelinde gerçe..
Körfez Belediyesi’nden Yollarına Onarım
Körfez Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü yol yapım, asfalt yama ve asfaltlama çalışmalarıyla Körfez’e bakımlı ve kull..
 TÜBİTAK Alternatif Enerjili Araç Yarışları Körfez Pistinde yapıldı
2005 yılından itibaren düzenlenen “TÜBİTAK Efficiency Challenge Electric Vehicle” 2016 yarışları geçtiğimiz hafta sonu ..
Körfez’de Asfalt Yama Çalışmaları Sürüyor
Körfez Belediyesi tarafından, Körfez’in mahallelerinde başlatılan asfalt yama, yol bakım-onarım çalışmaları aralıksız sü..
Körfez’e Modern Kurban Pazarı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe bölgesine kurulacak olan ve kısa bir süre önce yapımına başlanan modern k..
Körfez Belediyesi Ağustos Ayı Meclisi Gerçekleştirdi
Körfez Belediye Meclisi, 2016 Ağustos ayı olağan meclis toplantısını Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI