Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

 Körfez Demokrasi Nöbetinin 18. Gününde
Milli iradenin yılmaz bekçisi Körfezlilerin, Demokrasi Meydanı’ndaki 18. gününe giren demokrasi nöbeti, ilk günkü coşku ..
Temiz Bir Körfez İçin “ El Ele”
Körfez Belediyesi, sürdürülebilir çevre politikasıyla atıkların toplanması ve bertaraf edilmesi için çalışmalarını tüm h..
 Körfez’de Demokrasi Nöbetleri Güçlenerek Sürüyor
Körfez'de gün geçtikçe güçlenen demokrasi nöbeti 16. Gününde tanınmış sanatçıların ve binlerce Körfezlinin desteği ile d..
 Körfez’in Başarılı Sporcuları Başkanlık Makamında
Sporun ve sporcunun en büyük destekçisi olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in milli sporcularını makamınd..
Körfez’in ‘Demokrasi Nöbeti’nde Duygulu Anlar
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, demokrasi nöbetlerinde 13. gününde tek yürek olan Körfezli vatandaşlarla gönül gön..
Körfez Milli İradeye Sahip Çıkıyor
FETÖ'nün darbe girişimi sonrası Körfezli vatandaşlar meydanları terk etmeyerek, Demokrasi Nöbetini sürdürüyor...
 Vatan Aşkı Körfez’i Kuşattı
Fetö’cü askerlerin darbe girişimin ardından başlatılan demokrasi nöbetinin 8. gününde binlerce Körfezli ellerinde Türk B..
Körfez’de Kahraman Milletin Şerefli Nöbeti Devam Ediyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, gündüz hayata gece nöbete devam eden şanlı Körfez halkını demokrasi nöbetinde yaln..
 Körfez’de Demokrasi Meşalesi Yanıyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Prokolü ve Körfez Halkı ile birlikte darbe girişimine karşı başlayan demokr..
 Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe;  “Demokrasinin yara almasına izin veremeyiz”
Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, yazılı bir basın açıklaması yaparak yapılan darbe girişimini kınadı ve bu giri..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI