Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

 4 boyutlu ultrason teknolojisi Özel Körfez Marmara Hastanesi’nde
Özel Körfez Marmara Hastanesi’nde, bebeklerin anne karnındayken çok erken dönemlerde bile birçok hastalığının tanınmasın..
 Körfez’de Bisiklet Şöleni
Körfez Belediyesi, okul ve karne hediyesi olarak, çocuklara eğitimde başarıyı teşvik etmek, fiziksel aktiviteyi artırmak..
 Körfez’de Saat Kuleleri Yükselecek
Körfez’deki görselliği artırmak ve estetik mimariyi geliştirmek için yatırımlarında görsel estetiğe büyük önem veren Kör..
Körfez SP, Baran'ı ziyaret etti
Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, ilçe yöneticileri ile birlikte çeşitli kurumlara ve noktalara yapt..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Berat Kandili Mesajı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Berat Kandili dolasıyla bir mesaj yayımladı.
Körfez Saadet eğitimde
Saadet Partisi Körfez İlçe Yönetimi, sık sık düzenledikleri eğitim toplantılarının sayısını arttırarak çalışmalara ağırl..
Körfez´in Yatırımları Öğrencilere Ödev Oldu
Körfez Belediyesi’nin yatırım ve hizmetlerini incelemek üzere Körfez’e gelen Bolu Mudurnulu öğrenciler Körfez Belediyesi..
 Körfez’de Öğrenciler Yaza Bisikletle Giriyor
Körfez’e vizyon katan hizmetlerinin yanı sıra kentte sosyal ve kültürel projelere de imza atan Körfez Belediyesi, 5. Sın..
Körfezde 19 Mayıs kutlandı
19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı bugün Kaymakamlık önünde düzenlenen törenle kutlandı. Çelenk ve saygı duruşuyla devam e..
Körfez Belediyesi, Kocaeli Kitap Fuarında Farklılık Yarattı
Körfez Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirdiği Kitap Fuarında stant açarak Körfez’in semb..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI