Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Kent Konseyi Çıtasını Yükseltti
Körfez Kent Konseyi, 72 kentten 212 üye kuruluşun bir araya getirdiği Ulusal Gençlik Parlamentosu (UGP), 2016 yılı bölge..
Minik Öğrenciler Körfez Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Tüpraş İlkokulu 3. sınıf öğrencileri belediyelerin işleyişi ve hizmetlerini daha yakından öğrenmek için Körfez Belediyes..
28 Şubat Süreci Körfez’de Sahnelendi
Körfez Belediyesi, Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 28 Şubat sürecini anlatan “Karanlıkta Açan Çiçekler” adlı tiyatr..
Körfez'de aşırı hız can alıyordu
Körfez Yavuz Sultan Mahallesi'nde aşırı hız yapan jeep marka bir araç facianın eşiğinden döndü. Büyük kazada kimsenin ha..
Körfez-Derince-İzmit hattına fabrika kuruyoruz
AK Parti Kocaeli il başkanı Şemsettin Ceyhan, Körfez Ticaret Odası ziyaretinde çok konuşulan çöp fabrikası ile ilgili aç..
Körfez’in Vizyon Projesi Başlıyor!
Körfez Belediyesi’nin vizyon projelerinden sadece biri olan Sarnıç Han projesinin ihalesi yapıldı.
SP Körfez'de Coşkun başkan
Saadet Partisi Körfez ilçe teşkilatının 6.olağan Genel Kuruluna katılan SP Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak meclist..
Körfez'de fırınlar denetlendi
Körfez Belediyesi, ilçedeki fırınları üretilen ekmeğin gramajı, işyerlerinin hijyeni ve işyeri zorunlu belgeleri konular..
Körfez Ticaret Odası Uygulamalı Girişimcilik Kurslarına Başladı
Körfez Ticaret Odası ve Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu(İŞKUR), işbirliğinde girişimciye destek vermek amacıyla 2016 yılınd..
Körfez büyümeye devam ediyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Tütünçiftlik bölgesinde hizmete giren GRİTTY Kırveli Grup iletişim merkezinin açıl..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI