Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

AK Körfez durmak bilmiyor
AK Parti körfez ilçe başkanı Osman BADEM ve ekibi durmak nedir bilmiyor.Hemen her gün körfezlilerle iç içe olan AK Parti..
Körfez Belediyesine Öğrencilerden Yoğun İlgi
Tüpraş İlkokulu 4-C Sınıfı Öğrencileri Sosyal Bilgiler dersi kapsamında Körfez Belediyesi’ni ziyaret ederek yapılan çalı..
AKP Körfez, Saadet Partisi’ni ziyaret etti
AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve İlçe yönetimi, kısa süre önce kongresini yaparak seçilmiş yönetim olan İlçe Başka..
Minik Öğrencilerden Körfez Belediyesi’ne Ziyaret
Mimar Sinan İlkokulu 4-K Sınıfı Öğrencileri sınıf öğretmenleri eşliğinde Körfez Belediye’sini ziyaret etti. Öğrenciler b..
Saadet Körfez, Müftülüğü Ziyaret etti
Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun ve yönetimi, başlattıkları ilçe ziyaretlerini Körfez Müftülüğü ile ..
Yeşil Körfez Çiçeklerle Renklendi
Körfez Belediyesi tarafından kent merkezinde ve ana arterlerde yapılan çalışmalarla kent, rengarenk bir görünüme kavuştu..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın 23 Nisan mesajı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan B..
23 Nisan Körfez’de Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Körfez’de çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Şiirler Ve Şarkılar Söy..
Körfez’in Camileri Her Yönüyle Örnek
Körfez Belediyesi, Körfezlilerin gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet edebilmeleri için ilçe sınırları içerisinde b..
Körfez'de sona doğru
10 milyarı geçkin bir bedel ile hayata geçirilen İzmit Geçiş Köprüsü’nün son tabliyesi dün gerçekleşen çalışma ile konul..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI