Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Huzur Körfez’in Dört Bir Yanında
Körfez Belediyesi, personelin motivasyonunu arttırıp, iletişim ve dostluk bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlenen kah..
KÖRFEZ SPORDA TAM GAZ
Körfez’i fiziki açıdan yenilerken kentin sanat ve spor alanlarında da öncü olması adına çalışmalarını sürdüren Körfez Be..
Körfez’den Trabzonspor’a Destek
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Trabzonspor Kulübü’nün bu hafta sonu yapacağı kongre öncesinde Körfez’de bulunan T..
Körfez’de Engel Yok!
Körfez Belediye Başkan Vekili Kadir Aydoğdu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Körfez Belediyesinde çalışan e..
Körfez Yüzmede Gururlu
Körfez Belediyesi tarafından Gençlerbirliği Spor Kulübü 36 lisanslı yüzücüsüne katıldıkları yarışmalarda gösterdikleri b..
Artvin – Batum Günlerinde Körfez Belediyesi Rüzgarı Esti
Körfez Belediyesi Artvin-Batum Günlerinde stant açarak Körfez’in sembolü olan Kiraz ve kentin tarihini anlatan eserlerin..
 CHP Körfezde Kaçar kazandı
CHP Körfez İlçe Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Tuğman Kayalı ve eski İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Kaçar yarıştı. 25..
Körfez’de Her Koşulda Ve Her Şartta Halka Hizmet Var
Sosyal belediyecilik anlamında vatandaş odaklı hizmetler üretmeye devam eden Körfez Belediyesi, vatandaşın hizmetine sun..
Körfez Belediyesi Temizlik Faaliyetlerinde Alışılmışın Dışında Bir Hizmet Veriyor
Körfez Belediyesi, kent genelinde çevre temizliğinin kalıcı olması ve çevre temizliğinde duyarlılığın en üst seviyeye ul..
Körfezin Sokakları Hurda Araçlardan Kurtuluyor
Körfez Belediyesi yaptığı çalışma ile cadde ve sokakları, görüntü kirliliğine ve sağlık sorunlarına neden olan hurda ara..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI