Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de “Geleceğe Destek” İçin Kapılar Sonuna Kadar Açık
Yıllardır ilk, orta ve lise öğrencilerine çeşitli yardımlarda bulunan, üniversite öğrencileri için eğimlerine katkı dest..
Körfez Belediyesi İşkur Hizmet Noktası İstihdam Sağlıyor
Körfez Belediyesi, Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürüttüğü ve Belediye bünyesinde kurulan İstihdam Merkezi ile Körfez’d..
Körfez AK Kadınlar tarihe not düşüyor
AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Çanakkale Zaferinin 101. Yılında duygu ve düşüncelerini kaleme alıyor.Genel Merkez Ka..
Grand Körfez Engelli dostu
Grand Körfez Otel, yurt içinden ve yurt dışından gelen engelli sporcu kafilelerinin daha rahat bir şekilde konaklaması a..
Körfez'deki zincirleme kazada 6 yaralı
Körfez'de 3 otomobil zincirleme kaza geçirdi. Meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.
Körfez Kent Konseyi Çıtasını Yükseltti
Körfez Kent Konseyi, 72 kentten 212 üye kuruluşun bir araya getirdiği Ulusal Gençlik Parlamentosu (UGP), 2016 yılı bölge..
Minik Öğrenciler Körfez Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Tüpraş İlkokulu 3. sınıf öğrencileri belediyelerin işleyişi ve hizmetlerini daha yakından öğrenmek için Körfez Belediyes..
28 Şubat Süreci Körfez’de Sahnelendi
Körfez Belediyesi, Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 28 Şubat sürecini anlatan “Karanlıkta Açan Çiçekler” adlı tiyatr..
Körfez'de aşırı hız can alıyordu
Körfez Yavuz Sultan Mahallesi'nde aşırı hız yapan jeep marka bir araç facianın eşiğinden döndü. Büyük kazada kimsenin ha..
Körfez-Derince-İzmit hattına fabrika kuruyoruz
AK Parti Kocaeli il başkanı Şemsettin Ceyhan, Körfez Ticaret Odası ziyaretinde çok konuşulan çöp fabrikası ile ilgili aç..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI