Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’in Vizyon Projesi Başlıyor!
Körfez Belediyesi’nin vizyon projelerinden sadece biri olan Sarnıç Han projesinin ihalesi yapıldı.
SP Körfez'de Coşkun başkan
Saadet Partisi Körfez ilçe teşkilatının 6.olağan Genel Kuruluna katılan SP Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak meclist..
Körfez'de fırınlar denetlendi
Körfez Belediyesi, ilçedeki fırınları üretilen ekmeğin gramajı, işyerlerinin hijyeni ve işyeri zorunlu belgeleri konular..
Körfez Ticaret Odası Uygulamalı Girişimcilik Kurslarına Başladı
Körfez Ticaret Odası ve Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu(İŞKUR), işbirliğinde girişimciye destek vermek amacıyla 2016 yılınd..
Körfez büyümeye devam ediyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Tütünçiftlik bölgesinde hizmete giren GRİTTY Kırveli Grup iletişim merkezinin açıl..
“Körfez” Temizlik Uygulamalarıyla Örnek Oluyor
Körfez Belediyesine bağlı temizlik filosu, her mevsim bambaşka renklere bürünen Körfez’in cadde, sokak ve kaldırımlarını..
Körfez Geçiş Köprüsü ücreti dudak uçuklatıyor
Araç sahipleri yapımında sona gelinen İzmit Körfez Geçiş Köprüsü’nü kullandıkları takdirde 35 dolar+KDV ücret ödeyecek. ..
Körfez’de Tarih Dolu Bir Gece
Tarihçi yazar Talha Uğurluel, Körfez Belediyesi’nin düzenlediği Kültür Sanat Etkinliklerinde vefatının 98. yıldönümünde ..
Körfez’de Kaliteli Ve Düzenli Hizmet İçin Denetimler Sıklaştırıldı
Körfez Belediyesi ekipleri, pazarlarda ölçü ayar denetiminin yanı sıra hijyen koşulları, fiyatlar ve çalışanların kılık ..
Körfez’in Genç Mehteranları
Körfez Belediyesi bir ilki daha gerçekleştirerek Körfez Emlak Konut Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan Meh..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI