Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Bayram Yaklaştı, Körfez’de Denetimler Sıklaştı
Körfez Belediyesi Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Yavuz Sultan Selim Mahallesinde oluşturduğu Kurban Pazarı’nda den..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’dan Gaziler Günü Mesajı
19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Vatan uğruna savaşan gaziler..
Körfez Örnek Alınan Bir İlçe Oldu
Yol yatırımlarını aralıksız sürdüren Körfez Belediyesi, 36 mahallenin tamamında cadde, sokak ve bağlantı yollarında ekip..
Körfez Şık ve Güvenli Hale Getiriliyor
Körfez Belediyesi, üst yapı iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler Esentepe ve Mimarsinan Mahallesi..
Körfez Belediyesi Bayrak Dağıttı
Körfez Belediyesi, ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarına karşı halkın bir ve beraber olduğunu göstermek amacıy..
Körfez Tek Yürek Oldu
Son günlerde ülkemizde yaşanan terör olaylarını lanetlemek ve tepki göstermek için Körfez Kent Konseyi üyeleri bir açıkl..
Körfez Sporun Başkenti Olacak
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübünün kongresinde spora verdikleri önemin altını çi..
Körfez Kent Konseyi Terörü Lanetledi
Körfez Kent Konseyi, Sıvıl Toplum Kuruluşları Ve Hemsehri Derneklerı, Kadın Meclisi, Genclik Meclisi, Engelliler Meclisi..
Körfez Kaymakamı Giresun Federasyonunu ziyaret etti
Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Giresun Federasyonu’nu Genel Merkez Binasında Ziyaret Etti.
Sosyal Belediyecilik Körfez’de Hayat Buldu
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden onların istek ve taleplerine çözüm olmaya çalışan Körfe..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI