Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfezde 13 Yaşındaki Kızı Kaçırdılar
Körfez’de 13 yaşındaki kızlarının bir akrabalarıyla evlendirilmek üzere İstanbul’a kaçırıldığını öne süren aile, polise ..
KOTO’nun komiteleri  Körfez Geçiş Köprüsü’nde
Kocaeli Ticaret Odası 1, 2, 13 ve 18. meslek komiteleri, 2016 yılının başlarından itibaren ulaşıma açılması planlanan Kö..
Körfez’de Temizlik Mesaisi Bitmiyor
Modern şehircilik anlayışıyla her geçen gün çehresi değişen Körfez’de sokaklar süpürülmekle kalmıyor, deterjanlı su ile ..
Körfez’de Çalışmalar Dur Durak Bilmiyor
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde bulunan bozuk ve kullanışsız olan kaldırımlarda çeşitli b..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bu Gurur Körfez’in
Sporun her branşına destek veren bir Belediye Başkanı olan İsmail Baran, verilen desteklerin meyvelerini bir bir almaya ..
Ramazan Ayının Güzellikleri Körfez’de Yaşanıyor
Körfez Belediyesi ‘Paylaşma Kültürünü Yaygınlaştırmak’ amacıyla kentin çeşitli mahallelerinde vaat ettiği Ramazan Progra..
Körfez Belediyesi Mahalle İftarları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Körfez Belediyesi’nin mahallelerde uygulamaya koyduğu ‘Körfez’de Mahalleler Ramazanla Şenleniyor’ programı tüm hızıyla d..
AK KADIN KÖRFEZ’DE KÖY İFTARI DÜZENLEDİ
AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Körfez Belediyesince Sevindikli Köyünde düzenlenen halk iftarı yaptı. İftar öncesi ha..
Körfez’de İftar Bereketi
Körfez Belediyesi, Ramazan Ayı’nın 15’i olarak kabul edilen Dünya Yetimler Günü dolayısıyla Körfez’de bulunan yetim çocu..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI