Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de whatsapp hattı devrede
Körfez Belediyesi, vatandaşların talep ve önerilerine daha hızlı cevap vermek amacıyla oluşturduğu Whatsapp Hattı’nı dev..
AK kadınlar ,Körfez’de Aşure Dağıttı
AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu ve yönetimi, muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara Mimar Sina..
Körfez Akademi Lise için geri sayım başladı
Büyükşehir Belediyesi, Körfezli gençlerin geleceğini şekillendirecek Akademi Lise Körfez Şubesi’nin inşaat işi tamamland..
Körfez'de Gaziler Günü Kutlandı
Gaziler Günü dolayısıyla Körfez Kaymakamlığı’nda çelenk bırakma töreni gerçekleştirildi.
Körfez, Yürüyüşü Çok Sevdi
Körfez Belediyesi tarafından her hafta sonu cumartesi günleri düzenlenen ‘sağlıklı yaşam yürüyüşü’ bu hafta da Yarımca S..
KÖRFEZ'DE HİZMET ATAĞI KENTİN DÖRT BİR YANINDA
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı bakım ekibi tarafından, tadilat ve onarım işlemleri aralıksız devam ediyo..
Körfez’de Sıfır Atık Projesine Tam Destek
Körfez Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda ilçe genelinde, tekstil kumbaraları, pet şişe potaları yerleşti..
Körfez’de İlaçlama ve Ot Biçme Çalışması
Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Körfez’de yabani ot temizliği, tırtıl ilaçlama ve çim biçm..
Körfez Belediyesi, ‘En Güzel Temizlik Kirletmemektir’
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü temizlik çalışmaları ile vatandaşların rahat bir nefes alması ve sağlıklı bi..
Körfez Belediyesi’nden, Dilenci Operasyonu
Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Belediyenin yetki ve sorumluluğundaki ana yol, cadde bulvar ve meydanlarda ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI