Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Geleceğe Koşuyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor...
KÖRFEZ BELEDİYESİNDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, eğitime yönelik en dikkat çekici projelerinden biri olan üniversite öğrencilerine ..
Bakanlar Körfez Geçiş Köprüsünde inceleme yaptı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Körfez Geçiş Köprüsü’nde gelinen son n..
Körfez’de Okullar Yeniden Doldu
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı ilk ders zilini Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin ..
Körfez’e garaj alanı yapılıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Körfez’e belediye otobüslerinin parklanacağı garaj alanı yapıyor
Bayram Yaklaştı, Körfez’de Denetimler Sıklaştı
Körfez Belediyesi Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Yavuz Sultan Selim Mahallesinde oluşturduğu Kurban Pazarı’nda den..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’dan Gaziler Günü Mesajı
19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Vatan uğruna savaşan gaziler..
Körfez Örnek Alınan Bir İlçe Oldu
Yol yatırımlarını aralıksız sürdüren Körfez Belediyesi, 36 mahallenin tamamında cadde, sokak ve bağlantı yollarında ekip..
Körfez Şık ve Güvenli Hale Getiriliyor
Körfez Belediyesi, üst yapı iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler Esentepe ve Mimarsinan Mahallesi..
Körfez Belediyesi Bayrak Dağıttı
Körfez Belediyesi, ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarına karşı halkın bir ve beraber olduğunu göstermek amacıy..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI