Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Belediyesi, İbadethaneleri Temizliyor
Körfez Belediyesi Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Körfez genelindeki camilerin temizliğini tamamladı.
Körfez Ramazan’da Şenleniyor
Körfez Belediyesi, “Körfez’de Mahalleler Ramazan ile Şenleniyor” adlı programlarıyla bu sene de birbirinden farklı etkin..
Körfez’de Avcılar, Atıcılık ve Trap Yarışmasında Buluştu
Sporun her branşına destek veren ve her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olan Belediye Başkanı İsmail Baran, 42..
Mustafa Ceceli Körfez’de Hayranlarıyla Buluştu
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 42. Altın Kiraz Festivalinin final akşamında, ülkemizin güçlü seslerinden Mustafa C..
Körfez Zabıtası Denetimlerini Sürdürüyor
Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Ekipleri, modern kent görüntüsüne yakışmayan, bilinçsiz bir şekilde çevreye za..
KÖRFEZ’DE MUHTEŞEM FESTİVAL BAŞLADI
Körfez Belediyesi 42. Altın Kiraz Festivali kortej yürüyüşüyle başladı. Üç gün sürecek olan festival, çok renkli dakikal..
Körfezde doktor darp edildi
Özel Konak Hastanesi’nden sonra Körfez Devlet Hastanesi’nde doktora darp olayı gerçekleşti. Acil servis doktoru İsmail T..
Körfez İçin El Ele
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Hereke bölgesine çıkar..
En Hızlı Gelişen Kent ‘Körfez’
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Körfez Bele..
Şirin Petrol Körfezde faaliyete başladı
Körfez de yeniden hizmete başlayan Şirin Petrol, Ali Kemal Şirin ve Bilal Şirin kardeşler tarafından çalıştırılacak. Sal..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI