Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Aygün Körfezde esnafla buluştu
SKM Programları kapsamında Akparti Körfez İlçe Teşkilatları Kocaeli Milletvekili Zeki AYGÜN’ün katılımlarıyla körfez ilç..
Lets Do It Etkinliği Körfez’de
Körfez Belediyesi, Ülkenin genelinde gerçekleştirilen ‘Let’s Do It! Çevre temizliği hareketini Körfez’e taşıdı...
Kitap Fuarına Körfez Belediyesi Damga Vurdu
Körfez Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin her yıl gerçekleştirdiği Kitap Fuarında stant açarak Körfez’in sembo..
Körfez’e Yatırım Yağıyor
Kent genelinde gerçekleştirdiği yatırımlarla Türkiye'ye örnek olan Körfez Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte Kör..
Körfez’in Vitrini Değişiyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeni yaşam alanları ve hayata geçirilen köklü projeler ile “Yaşanılabilir Bir Körf..
AKPARTİ KÖRFEZ ATALARI TURLADI
SKM Programları kapsamında Akparti Körfez İlçe Teşkilatları Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER in katılımlarıyla Atalar m..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Anneler Günü Mesajı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Anneler Gününü nedeniyle yayınladığı mesajında, annelerin fedakârlık abideleri old..
Hayır Çarşısı Körfez’de Açıldı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Mimarsinan Mahallesinde açılan Yarımca Talebe Yurdunun düzenlediği kermes açılışın..
Baharın müjdecisi Hıdrellez, Körfez’de Coşkuyla Kutlandı
Her yıl Türkiye’nin birçok bölgesinde coşkuyla kutlanan hıdrellez şenlikleri, Körfez Belediyesi ve Körfez Kent Konseyi i..
Temiz Çevre Temiz Körfez
Körfez Belediyesi, Çevre Bilincini ön planda tutarak yaptığı çalışmaların kapsamını genişleterek Kocaeli Üniversitesi Çe..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI