Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Yüzmede Gururlu
Körfez Belediyesi tarafından Gençlerbirliği Spor Kulübü 36 lisanslı yüzücüsüne katıldıkları yarışmalarda gösterdikleri b..
Artvin – Batum Günlerinde Körfez Belediyesi Rüzgarı Esti
Körfez Belediyesi Artvin-Batum Günlerinde stant açarak Körfez’in sembolü olan Kiraz ve kentin tarihini anlatan eserlerin..
 CHP Körfezde Kaçar kazandı
CHP Körfez İlçe Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Tuğman Kayalı ve eski İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Kaçar yarıştı. 25..
Körfez’de Her Koşulda Ve Her Şartta Halka Hizmet Var
Sosyal belediyecilik anlamında vatandaş odaklı hizmetler üretmeye devam eden Körfez Belediyesi, vatandaşın hizmetine sun..
Körfez Belediyesi Temizlik Faaliyetlerinde Alışılmışın Dışında Bir Hizmet Veriyor
Körfez Belediyesi, kent genelinde çevre temizliğinin kalıcı olması ve çevre temizliğinde duyarlılığın en üst seviyeye ul..
Körfezin Sokakları Hurda Araçlardan Kurtuluyor
Körfez Belediyesi yaptığı çalışma ile cadde ve sokakları, görüntü kirliliğine ve sağlık sorunlarına neden olan hurda ara..
Cesa Çiğ Köfte Körfez’de Hizmete Girdi
Körfez Belediye Başkan Vekili Fadıl Durmaz, Mimarsinan Mahallesinde yeni hizmete açılan Cesa Çiğköftenin açılışını Körfe..
Körfez Ticaret Odası Komiteler Müşterek Toplantısı Yapıldı
Körfez Ticaret Odası (KTO) Meslek Komitelerinin tamamı, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve oda personelinin katılımı ile ..
Körfez’in Bayan Protokol Üyeleri Saitabat Köyünü Ziyaret Etti
Körfez’in bayan protokolü, Türkiye'nin ilk köy kadınları derneği olan Bursa Saitabat Köyü Kadınları Dayanışma Derneğini ..
Güreş ve Kick Boks Körfez’de Hizmet Vermeye Başladı
Körfez Belediyesi Spor Akademisi sağlıklı nesiller yetiştirmek adına çocukların zihinsel, bedensel, sosyal ve kültürel g..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI