Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

AKPARTİ KÖRFEZ KAPI KAPI DOLAŞIYOR
SKM Programları kapsamında Körfez İlçede adeta Akparti rüzgarı esiyor. Körfez İlçe aynı gün içinde üç mahallede program ..
ZEKİ AYGÜN’DEN KÖRFEZ ÇIKARMASI
SKM Programları Kapsamında Kocaeli Milletvekili Zeki AYGÜN Körfez ilçe de yavuz sultan selim mahallesinde esnaf stk ziy..
 Körfezde uyuşturucu operasyonu
Körfez Jandarma Bölük Komutanlığı’na bağlı narkotik ve asayiş şubesi, ilçede yaptığı şafak operasyonu ile uyuşturucu sat..
Körfez Belediyesi Vergi Ödemeleri Başladı
Körfez Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada emlak vergisi, ilan ve reklam vergisi ile çevre temizl..
El Ele Vererek Körfez’i Daha İleriye Taşıyacağız
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır ve Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Osm..
Körfez Ticaret Odası Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Körfez Ticaret Odası (KTO) Nisan ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Güngör Ayhan Başkanlığında yapıldı. Yönetim Kurulu..
Körfez’de Eğitim Masaya Yatırıldı
Her ay bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Körfez’de Çınar Pak Otelde gerçekleştiri..
23 Nisan Körfez’de Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Körfez’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı.
AK KADIN KÖRFEZ KACAELİ 1.Sİ
AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı sahada etkin çalışmalarının sonucunu 12 ilçe arasında birinciliği elde e..
AK PARTİ KÖRFEZ SKM OSMAN EREK’E EMANET
AK Parti Körfez ilçe başkanı Osman Badem 7 Haziran genel seçimleri öncesinde Seçim Koordinasyon merkezinin ekibini belir..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI