Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Öğretmenevi’ne Bakanlık soruşturması
Yaklaşık 1 milyon lirayı borcu bulunan ve borç batağı nedeniyle hizmet veremeyen ve çalışanlarına da maaşlarını ödemekt..
Körfez Marmara Hastanesi'nde kadınlara özel seminer
Özel Körfez Marmara Hastanesi her zaman olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde de yeryüzünün en değerli varlıkları ol..
Körfez  CHP köylere çıkartma yaptı.
Genel seçimler nedeniyle başlattıkları çalışmaları hızlandıran CHP Körfez İlçe Yönetimi, mahalle muhtarları yaptığı soru..
Körfez’de İkram Çeşmesi Akmaya Başladı
Sosyal belediyecilik anlamında insan odaklı hizmetler üretmeye devam eden Körfez Belediyesi, İkram Çeşmeleriyle Körfez’i..
Körfez Ticaret Odası Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Körfez Ticaret Odası (KTO) Şubat ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında oda meclis salonunda..
Körfez Fen Lisesi pop konserine ilgi yoğundu
Körfez Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlayıp sunduğu “Pop Konseri, Resim Sergisi ve Yardımlaşma Gecesi” dün K..
Körfez’de Kar Temizleme Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
Soğuk ve kar yağışlı havanın kendini göstermesiyle birlikte Körfez Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor. Fen İşleri Müdür..
Körfez’de Köyler Merkez Mahalleler Gibi Yönetiliyor
Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen Körfez’in yeni mahalleleri artık merkez mahalleler gibi hizmet görüyor. Oluşturu..
EFE ; Körfez ilçemize  üniversitemizin  lojistik sektörü  üzerine bir bölümünü gelmesini çok istiyoruz
Körfez Ticaret Odası (KTO) Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın yönettiği ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI