Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Erzurumlular gece düzenleyecek
İlimizin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan Körfez Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, farklı bi..
Körfez’den Suriye İnsani Yardım
İHH İnsani Yardım Vakfı temsilcileri ile birlikte Körfezden bir ekip Suriye deki çalışmaları takip etmek için bölgeye gi..
Körfez Belediyesi Araç Kiralama İhalesi Yapıldı
Körfez Belediyesi araç kiralama ihalesi 5 firmanın katılımı ile Körfez Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğünde gerçekle..
Türkiye Yelken Şampiyonasında Körfez Rüzgârı Esti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Samsun’da düzenlenen Türkiye Yelken Şampiyonası da kendi sınıfın da birinci olan Ö..
Körfez Her Geçen Gün Büyümeye Devam Ediyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Esnafa verdiği destek ile birlikte, Körfez her geçen gün yeni bir işletme yeri kaz..
Körfez’de ‘Yeni Türkiye’ Konferansı
Körfez Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Yeni Türkiye’ konferansına tarihçi Prof.Dr. Mehmet Ç..
Körfez Belediyesi Dershaneyi Öğrencilerin Ayağına Getirdi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, henüz Kocaeli’de bulunmayan e-dershane online eğitim sistemini ilkokul öğrencileri..
Körfez Belediyesi Akaryakıt İhalesini Yaptı
Körfez Belediyesi 2015 yılında yapacağı hizmetlerde kullanmak üzere akaryakıt ihalesini Körfez Belediyesi Destek Hizmet ..
Körfez’de Atatürk’ü Anma Töreni
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76.yıldönümünde Körfez’de düzenlenen törenle ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI