Bugun...
SON DAKİKA

TED Turnuvasından Eskrimciler, Madalyalarla Döndü

Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un alt yapısındaki eskrimciler, TED turnuvasından madalyalarla döndü

facebook-paylas
 Tarih: 23-12-2014 10:08:22

TED Turnuvasından Eskrimciler, Madalyalarla Döndü

 İstanbul Tenis Dağcılık Eskrim Kulübü spor tesislerinde gerçekleşen 12. TED Dostluk Turnuvasına katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu Eskrimciler, birçok derece elde etti. Başarılı minik eskrimciler, 30 sporcunun katıldığı turnuvaya antrenör Ömer Kılıç nezaretinde, 12 sporcuyla katıldı.

ERKEKLERDE İLK ÜÇÜ ALDI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, Kocaeli Gençlik Hizmetleri, TED Spor Kulübü, Hasalspor kulübü ve ABSSpor kulübün katıldığı turnuvada mavi beyazlı minik eskrimciler, Süper Minik Erkekler Flöre kategorisinde ilk üçü kazanarak, kürsüyü kimseye bırakmadı. Kocaeli Büyükşehirli minik eskrimcilerden Toygun Galyan şampiyon olurken, ikinci Yusuf  Arhan Doyaroğlu, Toygun Galyan ise üçüncü oldu.

BAYANLARDA BİRİNCİ VE ÜÇÜNCÜ OLDU

Erkeklerde olduğu gibi bayanlar Flöre’de de Büyükşehirli eskrimciler başarılı bir tablo çizdi. Kübra Temel kategorisinde ikinci olurken, Melike Taşdelen ise üçüncü oldu. Üst yapıda da milli takıma bir çok sporcu veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü alt yapıda da geleceğe yönelik yaptığı yatırımlarla eskrim sporunu Kocaeli’de ve Türkiye’de  zirveye çıkarmak istiyor.

MÜSABAKA SONUÇLARI:

SÜPER MİNİK ERKEK FLÖRE

1-TOYGUN GALYAN                            BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

2-YUSUF ARHAN DOYAROĞLU    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

3-ALİ MERT BIYIKLI                   BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

3-EMRE AKIALP                         TED SPOR KULÜBÜ

SÜPER MİNİK BAYAN FLÖRE

1-NESLİHAN ÖZKAN                  TED SPOR KULÜBÜ

2-LAL ERTÜN                            TED SPOR KULÜBÜ

3-DEFNE KARABATAN                HASAL SPOR KULÜBÜ

3-UMAY ÖZGÜNER                    TED SPOR KULÜBÜ

MİNİK ERKEK FLÖRE

1-MURAT BAYRAKTAR               ABS SPOR KULÜBÜ

2-MERT TELCİ                           TED SPOR KULÜBÜ

3-YUSUF ARHAN DOYAROĞLU    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

3-KUTAY AKSUNGUR                 ABS SPOR KULÜBÜ

MİNİK BAYAN FLÖRE

1-MİCHELLE SOGHOGAN           TED SPOR KULÜBÜ

2-KÜBRA TEMEL                        BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

3-MELİKE TAŞDELEN                 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ

3-NESLİHAN ÖZHAN                 TED SPOR KULÜBÜ


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Spor Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 3 3 0 0 10 1 9 +9
2 Kasımpaşa 3 3 0 0 8 3 9 +5
3 Yeni Malatyaspor 3 2 0 1 4 1 7 +3
4 Medipol Başakşehir 3 2 1 0 6 3 6 +3
5 Beşiktaş 3 2 1 0 7 5 6 +2
6 Kayserispor 3 1 0 2 2 0 5 +2
7 Atiker Konyaspor 3 1 0 2 7 6 5 +1
8 MKE Ankaragücü 3 1 1 1 5 5 4 0
9 Trabzonspor 3 1 1 1 5 5 4 0
10 Antalyaspor 3 1 1 1 6 7 4 -1
11 Fenerbahçe 3 1 2 0 2 3 3 -1
12 Göztepe 3 1 2 0 2 4 3 -2
13 Sivasspor 3 1 2 0 2 6 3 -4
14 Çaykur Rizespor 3 0 1 2 3 4 2 -1
15 Bursaspor 3 0 1 2 2 3 2 -1
16 Akhisarspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
17 BB Erzurumspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
18 Alanyaspor 3 0 3 0 0 9 0 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Hatayspor 1 1 0 0 3 1 3
5 Ümraniyespor 1 1 0 0 2 1 3
6 Altay 1 1 0 0 1 0 3
7 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
8 Eskişehirspor 1 0 0 1 2 2 1
9 Afjet Afyonspor 1 0 0 1 1 1 1
10 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
11 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
13 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
14 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
15 Altınordu 1 0 1 0 1 2 0
16 Elazığspor 1 0 1 0 1 2 0
17 Adana Demirspor 1 0 1 0 0 1 0
18 Osmanlıspor FK 1 0 1 0 0 1 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Bandırmaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
3 Darıca Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0
4 Etimesgut Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
5 Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
6 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
9 Konya Anadolu Selçukspor 0 0 0 0 0 0 0
10 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0
11 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0
16 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
18 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Batman Petrolspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Büyükçekmece Tepecikspor 0 0 0 0 0 0 0
4 Erbaaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0
9 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
12 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
15 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
17 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Yeni Malatyaspor vs Atiker Konyaspor
 01/09/2018 Akhisarspor vs Sivasspor
 01/09/2018 Fenerbahçe vs Kayserispor
 01/09/2018 Alanyaspor vs Göztepe
 01/09/2018 Trabzonspor vs Galatasaray
 02/09/2018 BB Erzurumspor vs Medipol Başakşehir
 02/09/2018 Kasımpaşa vs MKE Ankaragücü
 02/09/2018 Antalyaspor vs Çaykur Rizespor
 02/09/2018 Bursaspor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Afjet Afyonspor vs Boluspor
 31/08/2018 Osmanlıspor FK vs Gençlerbirliği
 01/09/2018 Ümraniyespor vs Giresunspor
 01/09/2018 Eskişehirspor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2018 Elazığspor vs Balıkesirspor Baltok
 01/09/2018 Altay vs Adanaspor
 02/09/2018 Hatayspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 02/09/2018 Adana Demirspor vs İstanbulspor
 02/09/2018 Altınordu vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/09/2018 Etimesgut Belediyespor vs Kırklarelispor
 02/09/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Tuzlaspor
 02/09/2018 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 02/09/2018 Darıca Gençlerbirliği vs Tokatspor
 02/09/2018 Fatih Karagümrük vs Menemen Belediyespor
 02/09/2018 Manisa BBSK vs Zonguldak Kömürspor
 02/09/2018 Pendikspor vs Sivas Belediyespor
 02/09/2018 Şanlıurfaspor vs Fethiyespor
 02/09/2018 Tarsus İdman Yurdu vs Bugsaş Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/09/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Tire 1922
 01/09/2018 Körfez Spor Kulübü vs Artvin Hopaspor
 01/09/2018 Şile Yıldızspor vs Gebzespor
 02/09/2018 Batman Petrolspor vs Karaköprü Belediyespor
 02/09/2018 Erzin Belediyespor vs Kozan Belediyespor
 02/09/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Silivrispor
 02/09/2018 Yomraspor vs Nevşehirspor GK
 02/09/2018 Erbaaspor vs Ergene Velimeşe
resmi ilanlar
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI
YUKARI