Bugun...
Bizi izleyin:


Cevat Nas


Facebookta Paylaş

NE SÜREÇMİŞ YANİ !
Tarih: 27-12-2015 12:42:00 Güncelleme: 27-12-2015 12:42:00


Yıllardır   çözüm  süreci  deyip,yatıp  kalkan  kardeşlere şimdi sormak hakkımız değil mi ,ne oldu açılım ve çözüm süreciniz ? Biz, devlet hainlerle ,çetelerle , anarşistlerle muhatap olmamalı, anlaşma zemini gibi masa başlarında himmet dilenmemeli ,devlet devletliğini yapmalı ,yumruğunu masaya da ,dağa da, isyancıya da vurmalı dedikçe ,bizi küçümseyenler şimdi ne oldu? Biz o bölgede OHAL uygulansın dedikçe, akp içindeki Kürdistan heveslilerinin aklına düşünmeden uyanlar , çözüm  süreci  ,açılım  bu ülkeye  ihanettir  diyenleri  ırkçılıkla suçlayanlar ,şimdi o bölgede yer yer OHAL uygulamak ve pkk ya son vurulan darbelerle ,MHP nin fikrine sarılmak zorunda kaldığınızın farkında mısınız? 

.
Akp 'nin bir afişi vardı hatırlayınız ''OHAL KALKTI .BASKILAR BİTTİ.KÖYÜMDE ÖZGÜRCE YAŞIYORUM. Onlar konuşur akp yapar. ''diye. Şimdi bir çok köy ,kasaba,hatta ilçeler boşaltılmakta bu duruma ne dersiniz?
.
Bu akil adamlar kasıla kasıla kardeşlik ve özgürlük havariliği yapıyordu? Nerede  o  Diyarbakır da  ''Megri  Megri ''  deyip  Kürdistan'ı  kurmaya çalışanlarla  türküler söyleyip  ,zılgıt  çekenler? Nerede bu Kadirler,Orhanlar? Pkk  lılarla  masa başlarında   poz  verenler   neredesiniz? Haydi şimdi pkk ,hdp,Öcalanla oturun aynı masada kahve için bakalım ! Yanınıza Türkiyeyi Rusyaya şikayet eden CHP li vekili de alın! Yetmedi soluğu Rusya'da alan ve Rus uçağının düşürülmesi hata idi diyen Demirtaşı 'da masanıza davet edin. Bu kazılan hendeklerin başında Kürdistan'a methiyeler yazın.
.
Eminim tüm bu yanlış politikalar yüzünden , yüzlerce şehidimizin ölmesine hemen bir palavra bulur ,haklılığınızı ıspata çalışırsınız. Şimdiye kadar yaptığınız yanlışlar ülkemizi bakın ne hale getirdi? Ülkemiz tamamen bir kuşatma altındadır.Zamanında pkk yı korumasa idiniz ,Oslo 'da,Dolmabahçe 'de masaya oturmasa idiniz, bu kadar zayiat verilmeyecekti. Kiminle el ele olmuşsanız hepsi TC devletini arkadan vurdu.( ABD,Işid, pkk,Esad, Paralel yapı ,,dostunuz  Rusya  vb...) Bunların hepsi ile kanka oldunuz ama şimdi bir bir terk ediliyorsunuz,ediyorsunuz onları, ''kardeşim Esad''gibi (!) 
.

Bakınız İslam Birliği için kardeş dediğimiz Araplar bile , Irak askerlerini eğitmek için orada bulunan Türk askerine işgalci deyip,Türkler oradan derhal çekilsinler diyorlar.Bu Arap ülkeleri ,Irak'ı işgal edip, binlerce Müslümanı öldüren ,kadınlara tecavüz eden ABD ye ses çıkarmamışlardı. Bunlarla mı İslam birliği kurulacak? Heyy akıl neredesin ?

Saygılarımla...

C NAS

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • şehit mustafa yavaş
  şehit mustafa yavaş
 • ışid
  ışid
 • muhabir
  muhabir
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI