Bugun...
SON DAKİKA

MHP BİNASI ÖNÜNE KONULAN VALİZ !

 Tarih: 03-01-2016 11:41:00
Cevat Nas
Geçen  hafta  ,Körfez Tütünçiftlik Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi’nde yer
alan MHP teşkilat binasının girişinde şüpheli bir valiz gören bina sakinleri durumu polise bildirdi. Polis, bina  girişinde geniş güvenlik önlemleri aldı ve yaya kaldırımının parti tarafındaki şeridine emniyet şeridi çekti. Olay
yerine gelen bomba uzmanları, valizi fünye ile uzaktan kumanda yardımıyla patlattı.
.
 
Patlatılan valiz boş çıkarken, polis çantayı koyan şahsı araştırmaya başladı. Valizin unutulduğu için mi, yoksa  bilinçli olarak mı bırakıldığı araştırılırken, valizin boş çıkması ile polis ve çevre sakinleri rahat nefes aldı.
.
 
 Şu  karmaşa  ortamda   başta  pkk  olmak üzere  tüm  Türk   düşmanı  örgütler ,özellikle   son  on yıldır  ülkemizde  uygulanan  yanlış  iç ve dış politikalar  ve pkk ya verilen  primler yüzünden  , bölünmenin  eşiğine gelen ülkemizde   daha çok  anarşi yaratmak için  bu milletin can damarı  Ülkücüleri  proveke ederek,  olayların içine çekmek istediği   açıkça ortadadır.  Ülkemizdeki  bir çok üniversitede  maalesef   son  3-4  yıldır  pkk ya verilen tavizler yüzünden  her gün olaylar  içten içe   devam ediyor. Bir çok  gelişme  ,Güney doğuda  da ,büyük şehirlerde de  pkk  istilası  ve her gün olan  olaylar,  hükümet yanlısı  basın yayın  tarafından gizletilmektedir.
.
Şimdi   Körfez  ilçede  MHP  girişine bırakılan  şüpheli  valizi  ,pkk  tehditlerinin ve  provekelerinin  bir uzantısıdır diye düşünmekteyiz. Yani  göstere göstere   gelme  ve ortamı  karıştırma algısı . Niçin MHP  ,derseniz  ?  Bu ülke  içinde ve dışında  bu ülkenin  ne kadar düşmanı  varsa, Türk  Milleti'ni  ortadan  kaldırmaya çalışan  ne kadar güç varsa , saldıracakları  yerin  MHP olduğunu  herkes  bilir. Çünkü  MHP  ve Ülkücü  Hareket  Türk Milletinin  özü ,tarihinden gelen  Türk 'ün  sivil  kalesidir.Ülkücülerin  sokağa  inmesini  bu  örgütler  çok istemektedirler. Ülkücülerin  yıllarca  sokağa  inmesini  MHP  yönetimi  ustaca  engelleyerek  ,ülkemizde  1980  öncesi  oluşan  kaos  ortamı  bu millete  yaşatılmamıştır. Şimdi  üniversitelerde  ve  parti  binalarına ,diğer Ülkücü kuruluşlara  bu gibi  provakatif   eylemler  yapılmakta  ,Ülkücüler  sokağa çekilmek istenmektedir. Ancak  MHP si, huzurun  bozulmaması için   üzerinde  iktidarca  ve  yıkıcı örgütlerce  oyunlar oynanmasına rağmen ,tedbirli  davranmaktadır. Bu  valizin   MHP  Körfez  ilçe teşkilat  binasının  önüne konulması  bizce  bilinçli  yapılan  bir  algı  operasyonudur.Ancak  MHP  teşkilatları  bu oyunlara  gelmeyecek  kadar  uyanıktır.MHP  Türk Milleti'nin  sığınacağı  en sağlam  ,ihanet  örgütlerine taviz vermeyen  güvenilir  bir  limandır.
.
Oysa  iktidarda olan ,14  yıla yakındır  devletin  her imkanını  kullananlar  ,iş  aş ,yandaş  tedarikçileri  ise    başkalarıdır.                                                                  
Bu  hain örgütlerin başında gelen pkk ile  aynı masada  oturanlar,pkk nın  dağda da ,metropollerde de  yığınak yapmasına ,palazlanmasına göz yumanlar  şimdi  aldatıldıklarını  söyleyerek  pkk ile  şu sıralar  dirsek teması kopanlar  başkalarıdır...                                                                                                      
.
Niçin MHP 'ye  algı   ?  Çünkü  MHP  sokağa inerse  ,yılların  haksızlıkları da var ki  bu ortam  içinden çıkılmaz hale gelir . 
.
Hain terör örgütlerinin  sürekli hedefinde olan MHP  liler  ne yapması  lazım? Sorusu   şu sıralar  kargaşa içinde olan  Ülkücü Hareket için  çok önemlidir. MHP ve Ülkücü  Hareket , ideolojisi,fikri, projeleri olan bir  harekettir. Vatan ,millet ,bayrak,Devlet-i  Ebed Müddet ve manevi  değerlerimizin  var oluşu  için hayatlarını  hiçe sayanların  oluşumudur  bu  hareket. Bir ANAP  gibi AKP  gibi  çıkarları için bir araya gelmiş  insanların  oluşturduğu  camia  değildir  MHP. Karmaşa  ve bölünmeye  doğru  gidilen  şu  dönemde  Ülkücüler,  teşkilatlarına daha çok  sahip çıkmalı, kırgın ,dargın olsalar bile  dava arkadaşları ile  bir olmalı, omuz omuza  iri  ve diri  olmalıdırlar.  Bir  Ülkücünün  başına bir hal geldiğinde  üzülenler, seçim akşamı  üç hilal  çehresini  büktüğünde  kimyası  bozulan her  nefer  evine  ,davasına ,teşkilatına sahip  çıkmalıdır  ,diye  düşünmekteyiz.
 
Saygılarımla...
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
  HAVA DURUMU
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI