Bugun...
Bizi izleyin:


Cevat Nas


Facebookta Paylaş

BU NASIL DOSTLUK ?
Tarih: 25-12-2015 10:10:00 Güncelleme: 25-12-2015 10:10:00


Rus uçağının düşürülmesi işe yaradı. Göstermelik One munit çıkışının ,İsrail'e değilde o görüşmeleri yürüten modeteratöre olduğu iyice şimdi açığa çıktı zahir (!) Zaten ilgili, daha sonra ,ABD yi ve BOP projesini hatırlayınca ''Tepkim modeteratöreydi ''demişti. Türkiye'nin iç siyasetinde One munit çıkışı o atmosferde iyi ses getirmişti. Akp liler bayağı kasılmışlardı . Ama işin içi hiç de öyle değildi.
.
 
Şimdi hükümet sözcüsü Ömer Çelik’in “İsrail, Türkiye’nin dostudur” sözü
başta akp liler olmak üzere millete ağır geldi (!)
.
 
Irak’ta askerimizin başına çuval geçiren, Irak’ta yüzlerce Müslüman kadına , hatta çocuklara dahi tecavüz eden, önüne gelen herkesi katleden ABD ile müttefik olmamıza kimler ses çıkarıyor? Ses çıkaran herkes neden alaşağı ediliyor? Bu ABD ne kadar da içimize nifuz etmiş. Bu nasıl dost ki ülkemizi bölmeye çalışan Pkk ya ,Rusya gibi yardım yapıyor !
.
Şimdi one muniti idare eden modeteratör olmasaydı , bugün İsrail ile müttefik olmamıza da kimse ses çıkarmayacaktı…Cami önlerinden İsrail'e hücum ediyorduk ya her daim ,Siyonizmi kınıyorduk ya . Biz halen öyleyiz . Çünkü ben bir Milliyetçi olarak iyi biliyorum ki,ülkemin çember içine alınışı, milyonlarca Müslüman'ın ölmesi,katledilmesi İsrail'in çıkarı içindir.BOP projesi nin amacı Siyonizme hizmettir. Ama birilerinin gemileri İsrail bayrağı açıp ticaretine bakarken, bizim Hasan emmi hala One munit çıkışıyla İsrail'e ağzının payının verildiğini sannediyor.
.
Türkiye'de bir partinin iktidar olmasının yolu ABD yani Siyonizmin tezgahından geçiyor. Bu eskiden beri böyle.Limon gibi kullan sık at ,kuralı her zaman geçerli .Bugünkiler de aynı.
.
 
Şimdi herkes bizi İsrail ile hasımdık sanıyor,oysa hısım olduğumuzu hiç kimse bilmiyor (!)
Şimdi İsrail ile yapılan yeni anlaşmalar bu hısımlığı açıkça tescillemedi mi?
Zamanın başbakanı İsrail'e veryansın edip,iç siyasete ayar verirken ,şimdi hükümetin ileri gelenlerinin bu İsraille dostluk mesajları neyin nesi?
.
 
Bu milli gömlekleri çıkaralı insanlar ne kadar da değişti. İsrail'e postalanan dostluk mesajlarından sonra ,bilseydim böyle kıvırmalar olacağını, İsrai'i lanetleyen mitinklere hiç gidip karışmazdım. Meğer her şey göstermelikmiş ve oya tahvil miş. Şeriat söylemlerini 14 yıldır daha duymuyoruz, sadece halktan oy isterken ev toplantılarında islam'ın kullanılışına sık sık şahit oluyoruz. İktidar olana kadar bağırılıp ,çağırılıyor iktidar olunca İslam da ,şeriat da rafa kaldırılıyor. Yaşasın yandaşlık, yaşasın ihaleler, gelsin makamlar, yaşasın koltuklar hayatın gerçekleri bunlar ...Yanılıyor muyum acaba?
 
Saygılarımla...
C NAS
FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • şehit mustafa yavaş
  şehit mustafa yavaş
 • ışid
  ışid
 • muhabir
  muhabir
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI