ankara escort bayan

ankara escort

bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort
istanbul escort istanbul escortları escort şişli escort kadıköy escort beylikdüzü escort
sakarya escort kocaeli escort escort bayan bodrum bodrum bayan escort
illegal bahis
sakarya escort sakarya escort bayan escort sakarya adapazarı escort
tempobet
Bugun...
SON DAKİKA

YÜZME ŞAMPİYONASI ÇOK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Gölcük Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Değirmendere Sahilinde organize edilen 14. Ulusal Açık Su Yüzme Şampiyonası 342 sporcu katılımıyla çok büyük ilgi gördü. Start Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer tarafından verilirken, yüzücüler dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti.

facebook-paylas
 Tarih: 18-08-2019 19:26:29

YÜZME ŞAMPİYONASI ÇOK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

 

Gölcük Belediyesi Yaz aylarında düzenlediği sportif ve kültürel etkinliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Birçok sportif turnuvaya, şenliğe ve festivale ev sahipliği yapan Gölcük, son olarakta 14.Ulusal Açık Su Yüzme Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. 342 sporcunun katıldığı ve çok büyük ilgi gören Değirmendere, Gölcük, Kocaeli Açık Su Yüzme Şampiyonası, Gölcük Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İl Gençlik Spor Müdürlüğü ve Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından organize edildi.

 

ŞAMPİYONADA KIYASAYA MÜCADELE VARDI

 

Değirmendere Çınarlık Meydanı Sahili’nde startı Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer tarafından verilen şampiyonada, lisanslı yüzme sporcuları kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. 24 yaş altı yüzücüler 2 tur 3000 metre, 25 yaş üstü yüzücülerde 1500 metre 1 tur yüzdüler. Şampiyona sorunsuz bir şekilde tamamlanırken, hakemler teknelerde ve kara da yarışları büyük dikkatle takip etti. Sporcuların yarışları tamamlaması sonrasında şampiyonada, yaş gruplarında dereceye girenler için madalya ve ödül töreni düzenlendi.

 

BAŞKAN SEZER: GÜZEL BİR ŞAMPİYONA OLDU

 

Ödül töreni öncesinde bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer; “14. Ulusal Açık Su Yüzme Şampiyonamızı tamamlamış bulunuyoruz. Harika bir etkinlik oldu. 1500 ve 3000 metre çeşitli kategorilerde 342 sporcumuz yarışmalara katıldı. Değirmendere açısından renkli bir gün ve güzel görüntülerin oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu vesileyle emeği geçen federasyon temsilcilerimize, hakemlerimize ve şampiyonaya katılan bütün sporcularımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Dereceye giren sporcularımızı ayrıca tebrik etmek istiyorum. İlgi göstererek erken saatlerden, bu saate kadar izleyen hemşehrilerimede ayrıca teşekkür etmek istiyorum” diyerek alkışlar arasında konuşmasını tamamladı. Konuşmanın ardından Başkan Sezer ve protokol üyeleri dereceye giren başarılı yüzücülere madalyalarını ve ödülleri taktim etti ve başarı dileklerini iletti.

 

YAŞ GRUBUNA GÖRE BAYANLARDA DERECEYE GİRENLER

 

11 – 12 YAŞ ARASI: 1.Sakarya Yıldızlar S.K.Aydan Demiröz, 2. Okyonus Koleji S.K.Zeynep Kayranur Arslan, 3.Gebze Gençlik S.K.Mürya Karayel.

13-14 YAŞ ARASI: 1.Kocaeli Yüzme S.K.İlayda Azra İkram, 2.Altınkulaç Yüzme S.K.Ceren Beril Öztürk 3.Sakarya Atlantis Su Sporları S.K. Ayşe Yağmur Malkoç.

15-16 YAŞ ARASI: 1.Elit Spor S.K.Selim Aksu, 2.Kocaeli Yıldızlar Yüzme S.K.Öykü Gökalp, 3.Sakarya Yıldızlar S.K. Miray Atar.

17-18 YAŞ ARASI: 1.Okyonus Koleji S.K.Sude Ada Korkmaz, 2.Hira S.K.Çığıl Uzun

19-24 YAŞ ARASI: 1.Galatasaray S.K. Nilay Erkal

25-35 YAŞ ARASI: 1.Ferdi Ayça Çelikbilek

36 -45 YAŞ ARASI: 1.Sakarya Yıldızlar S.K.Ali Çınar, 2.Ferdi Gilşah Topaloğlu

46-55 YAŞ ARASI: 1.İstanbul Yıldızlar S.K. Meryem Benli, 2.Ferdi Kadriye Karakuş

 

YAŞ GRUBUNA GÖRE ERKEKLERDE DERECEYE GİRENLER

 

11-12 YAŞ ARASI: 1. Gebze Gençlik Hiz.S.K. Çınar Ahmet Güneş, 2.Kocaeli Yüzme S.K. Ahmet Ege Önder, 3.Kocaeli Yüzme S.K. Atakan Ege  Okuşluğ

13-14 YAŞ ARASI: 1. Poyraz Spor Yüzme S.K.Demir Balkır, 2.Okyonus Koleji S.K.Tuğrul Başar Uysal, 3.Okyonus Koleji S.K. Alp Eren Bakkurt

15-16 YAŞ ARASI: 1.Kocaeli Yüzme S.K. Emre Aygün, 2.Sakarya Altınkulaç Yüzme S.K.Batuhan Ecrin Pınar, 3.Kocaeli Yüzme S.K. Yiğit Kahraman

17-18 YAŞLARI ARASI: 1.Kocaeli Yüzme S.K.Alper Çağatay Üstününal, 2.Hira S.K.Egemen Sönmaz, 3.Kocaeli Olimpik Çınarlı Yüzme S.K.Enes Pekşen

19-24 YAŞLARI ARASI: 1.Genç Yunuslar S.K. Bedirhan Hasan Karabaş, 2.Feri Evren Durak, 3.Ferdi Bilal Özkorul

25-35 YAŞLARI ARASI: 1.İstanbul Triatlon S.K. Duygun Yurteri, 2.Gebze Gençlik Hiz.S.K. Enez Şirin, 3.Akkim S.K. Batu Olcay Çoşkuner

35-45 YAŞLARI ARASI: 1.İstanbul B.Ş.B. S.K. Yaser Masanoğlu, 2.Ferdi Oğuz Koç, 3.Gebze Gençlik Hiz.S.K.İsmail Uğurlu

46-55 YAŞLARI ARASI: 1.Sakarya S.K.Ali Akardaş, 2. İstanbul B.Ş.B.S.K. Şahin Karakuş, 3.Ferdi Ali Şener Gülal

56-65 YAŞLARI ARASI: 1.Ferdi Mustafa Aydoğdu, 2.Ferdi Akın Savaş Toklu, 3.Ferdi İsmail Filizdal

66 YAŞ VE BÜYÜKLER: 1.Ferdi Güneş Erinç, 2.Ferdi Velittin Onnar, 3.İstanbul B.Ş.B. S.K. Metin Şahinöz   


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Yerel Haber Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 26 17 2 7 41 13 58 +28
2 Galatasaray 26 15 4 7 55 27 52 +28
3 Beşiktaş 26 13 5 8 51 34 47 +17
4 Trabzonspor 27 13 7 7 49 37 46 +12
5 Yeni Malatyaspor 26 10 9 7 37 33 37 +4
6 Atiker Konyaspor 26 8 7 11 32 30 35 +2
7 Antalyaspor 27 10 12 5 30 45 35 -15
8 Çaykur Rizespor 26 8 8 10 37 33 34 +4
9 Sivasspor 26 9 10 7 38 39 34 -1
10 Kasımpaşa 26 10 12 4 44 48 34 -4
11 Alanyaspor 26 10 12 4 28 33 34 -5
12 Kayserispor 26 8 9 9 24 34 33 -10
13 Fenerbahçe 26 7 9 10 32 37 31 -5
14 MKE Ankaragücü 26 9 13 4 27 41 31 -14
15 Bursaspor 26 5 8 13 24 31 28 -7
16 Göztepe 26 8 15 3 26 34 27 -8
17 BB Erzurumspor 26 4 12 10 26 35 22 -9
18 Akhisarspor 26 5 15 6 27 44 21 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 13 9 2 2 23 8 29
2 Denizlispor 14 8 2 4 27 12 28
3 Ümraniyespor 14 9 4 1 22 12 28
4 Hatayspor 14 7 2 5 23 9 26
5 Altınordu 14 7 3 4 24 12 25
6 Gazişehir Gaziantep FK 14 7 4 3 20 10 24
7 Balıkesirspor Baltok 13 7 3 3 17 12 24
8 Adana Demirspor 13 6 3 4 21 11 22
9 Osmanlıspor FK 14 7 6 1 17 14 22
10 İstanbulspor 13 6 4 3 21 21 21
11 Eskişehirspor 14 5 3 6 17 17 21
12 Boluspor 13 5 4 4 16 12 19
13 Altay 13 5 5 3 16 12 18
14 Giresunspor 13 4 6 3 15 17 15
15 Adanaspor 13 3 5 5 16 15 14
16 Afjet Afyonspor 13 3 6 4 16 23 13
17 Elazığspor 13 2 8 3 13 21 9
18 Kardemir Karabükspor 14 0 12 2 6 33 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 14 11 1 2 37 10 35
2 Fatih Karagümrük 15 11 2 2 30 14 35
3 Tuzlaspor 15 10 3 2 36 12 32
4 Menemen Belediyespor 15 9 2 4 32 18 31
5 Sivas Belediyespor 15 8 3 4 27 19 28
6 Şanlıurfaspor 14 7 3 4 21 12 25
7 Bandırmaspor 14 7 4 3 21 15 24
8 Kahramanmaraşspor 15 7 5 3 18 15 24
9 Etimesgut Belediyespor 14 6 3 5 18 13 23
10 Tarsus İdman Yurdu 14 6 4 4 27 23 22
11 Pendikspor 14 5 3 6 20 16 21
12 Kırklarelispor 15 5 4 6 18 16 21
13 Zonguldak Kömürspor 14 5 4 5 12 12 20
14 Bak Spor 14 4 4 6 15 24 18
15 Tokatspor 15 5 8 2 14 17 17
16 Fethiyespor 15 3 5 7 11 17 16
17 Konya Anadolu Selçukspor 14 2 5 7 18 28 13
18 Darıca Gençlerbirliği 15 3 9 3 12 27 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 14 9 0 5 28 12 32
2 Hekimoğlu Trabzon 13 8 1 4 21 7 28
3 Tire 1922 14 7 0 7 21 8 28
4 Nevşehir Belediyespor 14 7 1 6 29 14 27
5 Ergene Velimeşe 14 7 4 3 20 13 24
6 Şile Yıldızspor 13 7 4 2 31 18 23
7 Karaköprü Belediyespor 14 7 5 2 23 18 23
8 Silivrispor 14 6 4 4 16 9 22
9 Artvin Hopaspor 14 5 2 7 13 8 22
10 Erzin Belediyespor 14 5 3 6 22 14 21
11 Yomraspor 13 4 2 7 15 12 19
12 Kozan Belediyespor 14 4 3 7 14 13 19
13 Batman Petrolspor 13 5 4 4 12 14 19
14 Erbaaspor 13 4 4 5 17 12 17
15 Gebzespor 14 4 5 5 15 13 17
16 Büyükçekmece Tepecikspor 13 5 6 2 14 15 17
17 Körfez Spor Kulübü 14 1 10 3 8 30 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 06/04/2019 Alanyaspor vs Bursaspor
 06/04/2019 Sivasspor vs Kayserispor
 06/04/2019 Galatasaray vs Yeni Malatyaspor
 07/04/2019 Kasımpaşa vs BB Erzurumspor
 07/04/2019 Göztepe vs Akhisarspor
 07/04/2019 MKE Ankaragücü vs Fenerbahçe
 07/04/2019 Medipol Başakşehir vs Atiker Konyaspor
 08/04/2019 Çaykur Rizespor vs Beşiktaş
 12/04/2019 Bursaspor vs Trabzonspor
 06/04/2019 Galatasaray - Yeni Malatyaspor Galatasaray ligde evindeki son 13 maçında hiç kaybetmedi  Galatasaray yenilmez
 06/04/2019 Galatasaray - Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Galatasaray yenilmez
 06/04/2019 Alanyaspor - Bursaspor Alanyaspor ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Alanyaspor yenilmez
 06/04/2019 Alanyaspor - Bursaspor Bursaspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Alanyaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 06/04/2019 Boluspor vs Kardemir Karabükspor
 06/04/2019 Balıkesirspor Baltok vs İstanbulspor
 06/04/2019 Osmanlıspor FK vs Eskişehirspor
 07/04/2019 Ümraniyespor vs Hatayspor
 07/04/2019 Afjet Afyonspor vs Adana Demirspor
 07/04/2019 Giresunspor vs Gençlerbirliği
 07/04/2019 Adanaspor vs Denizlispor
 08/04/2019 Altay vs Gazişehir Gaziantep FK
 08/04/2019 Elazığspor vs Altınordu
 07/04/2019 Ümraniyespor - Hatayspor Hatayspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Hatayspor yenilmez
 06/04/2019 Osmanlıspor FK - Eskişehirspor Eskişehirspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Osmanlıspor FK yenilmez
 06/04/2019 Balıkesirspor Baltok - İstanbulspor Balıkesirspor Baltok ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Balıkesirspor Baltok yenilmez
 06/04/2019 Balıkesirspor Baltok - İstanbulspor İstanbulspor ligde deplasmandaki son 14 maçında hiç kazanamadı  Balıkesirspor Baltok yenilmez
 06/04/2019 Boluspor - Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor ligdeki son 27 maçında hiç kazanamadı  Boluspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/04/2019 Kırklarelispor vs Kahramanmaraşspor
 07/04/2019 Anadolu Selçukspor vs Tarsus İdman Yurdu
 07/04/2019 Bak Spor vs Fethiyespor
 07/04/2019 Bandırmaspor vs Darıca Gençlerbirliği
 07/04/2019 Etimesgut Belediyespor vs Tuzlaspor
 07/04/2019 Manisa BBSK vs Menemen Belediyespor
 07/04/2019 Pendikspor vs Tokatspor
 07/04/2019 Şanlıurfaspor vs Fatih Karagümrük
 07/04/2019 Zonguldak Kömürspor vs Sivas Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/04/2019 Batman Petrolspor vs Nazilli Belediyespor
 07/04/2019 Gebzespor vs Karaköprü Belediyespor
 07/04/2019 Büyükçekmece Tepecikspor vs Erzin Belediyespor
 07/04/2019 Erbaaspor vs Tire 1922
 07/04/2019 Ergene Velimeşe vs Nevşehir Belediyespor
 07/04/2019 Hekimoğlu Trabzon vs Artvin Hopaspor
 07/04/2019 Şile Yıldızspor vs Kozan Belediyespor
 07/04/2019 Yomraspor vs Körfez Spor Kulübü
resmi ilanlar
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI
YUKARI